444 30 14 +90 258 263 69 69

Denipol Hastanesi
KURUMSAL TIBBİ BİRİMLER DOKTORLARIMIZ İLETİŞİM GALERİ

KURUMSAL


MİSYONUMUZ

Hastanemizin misyonu hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini önceleyen, kaliteli, güvenli, konforlu, güncel tanı ve tedavileri uygulayan, etik ve sosyal sorumlulukları yerine getiren sağlık hizmeti sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Denizli ilinin ve bölgemizin referans hastanesi olarak, sağlık hizmetlerini insan odaklı anlayışla, kalite standartlarına uygun ve teknolojik yenilikleri takip ederek halkımıza sunmaktır.

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ (KALİTE POLİTİKAMIZ)
HAKKIMIZDA

2002 yılında Denizli’nin ilk tıp merkezi olarak kurulan Özel Gülhan Tıp Merkezimiz artık Denipol Hastanesi’ne dönüşüyor.

Halkımız için ‘sağlıklı yaşam’ felsefesiyle hastanecilikte ulusal ve uluslararası standartları hedefliyoruz.

Alanında uzman çalışanları, insan odaklı üstün hizmet anlayışı ve disiplinli çalışmayı bir araya getiren Hastanemizde kaliteli tanı ve tedavi hizmetleri sunuyoruz.

"Sağlıklı yaşamak, sağlık hizmetlerinden eşit derecede faydalanmak herkesin en temel hakkıdır" ilkesiyle tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, gelişmiş teknolojimizle sağlık standartlarını yükseltmek konusunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Hizmet çıtasını sürekli daha yukarıya taşıyan, yaygınlığı, deneyimi ve hacmini, yüksek standartlar ve insan odaklı tedavi yaklaşımı ile birleştiren hastanemiz, “Denipol” markası ile de sağlık sektörüne yepyeni bir vizyon getirmeyi amaçlıyor. Değişen yaşam şekline adapte olan hastanecilik anlayışını, Denizli ile dünyayla aynı anda uygulanan tüm tanı ve tedavi yöntemlerini, yenilikçi tıp teknolojilerini, uzman hekim kadromuzla çağdaş bir hastane ortamında buluşturuyoruz.

Yeni hastanemiz ile sunduğumuz hizmetin kalitesi ve niteliğini daha da arttıran hastanemiz, içinde varlık gösterdiğimiz topluma sadece sağlık hizmeti sunmakla kalmıyor, ülkemizin ihtiyacı olan her konuda gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projelerine de destek sağlıyor.

Daha sağlıklı bir Türkiye için çıktığımız bu yolda hizmet vermeye ve iyileştirmeye devam ediyoruz.